خانه / دسته‌بندی نشده / حضور نمایندگان گروه مهندسی طلیعه در نشست بررسی چالش های شرکت های دانش بنیان استان با حضور معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری کرمانشاه

حضور نمایندگان گروه مهندسی طلیعه در نشست بررسی چالش های شرکت های دانش بنیان استان با حضور معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری کرمانشاه

 

نشست صمیمی بررسی چالش های شرکت های دانش بنیان استان با حضور معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری کرمانشاه، سرپرست پارک علم و فناوری کرمانشاه و جمعی از مدیران امروز (سوم بهمن) در سالن شهدای دولت استانداری برگزار شد.

دکتر هدایت حاتمی از حمایت همه جانبه از شرکت‌های دانش‌بنیان و فراهم کردن شرایط کسب و کار برای آنها خبر داد.
وی با بیان اینکه امروز عصر صنعت و منابع مالی به سرآمده است، افزود: امروز عصر دانش‌بنیان است و اگر قرار باشد در کشورهای دنیا سرآمد باشیم باید حتما از تونل دانش‌بنیان عبور کنیم.
حاتمی اضافه کرد: حتی دانشگاه‌های بزرگ دنیا هم به سمت کارآفرینی و دانش‌بنیان بودن حرکت کرده اند و ما هم باید به سمتی برویم که از دل دانشگاه‌ها کار، تلاش، گردش مالی، فناوری و در نهایت ورود به بازار و ثروت آفرینی ایجاد شود.

معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری کرمانشاه دانش‌بنیان را راه نجات اقتصاد کشور اعلام کرد و ادامه داد: میدان رقابت عصر کنونی و آینده در زمینه دانش‌بنیان است.
حاتمی حوزه دانش‌بنیان را یکی از حوزه‌های مورد علاقه و توجه مدیریت ارشد استان دانست و تاکید کرد: مسائل مربوط به دانش‌بنیان را به طور ویژه رصد می‌کنیم و در تلاشیم سمت و سوی فضای کسب و کار و رفتارهای خود را نیز به سمت اقتصاد دانش‌بنیان سوق دهیم.
وی بر لزوم اشتغالزایی هرچه بیشتر درحوزه اقتصاد دانش‌بنیان هم تاکید کرد و ادامه داد: اشتغال حوزه دانش‌بنیان اشتغالی ماندگار و پایدار است.

 

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بدلیل پیک ویروس کرونا در اردیبهشت ماه 1400 تا اطلاع ثانوی فروشگاه سایت تعطیل می باشد. رد کردن